Protištěkací obojky

Protištěkací obojky

Jak obojek pracuje? Obojek je aktivován chvěním kůže na krku psa při štěkání, reakcí je zvukový signál a stimulace slabými elektrickými impulsy s nastavitelnou intenzitou. Algoritmus se může u jednotlivých modelů mírně lišit, například obojek při prvním zaštěkání vydá varovný zvukový signál, při následujícím stimulaci. Pes toto velmi rychle pochopí a pro zastavení štěkání pak již postačí pouze zvuk – anebo pouhé nasazení tohoto obojku.

Velkou výhodou tohoto principu je to, že obojek reaguje pouze na štěkot psa, který jej má na krku, takže je vyloučeno, aby byl uveden do chodu štěkáním jiného psa v blízkosti. Tyto protištěkací obojky jsou jednoznačně nejúčinnější a nejvíce se osvědčily.


Porovnání výrobku (0)


DOGtrace d-mute Small light

DOGtrace d-mute Small light

Vhodný pro malá plemena psů Díky velmi malým korekčním impulsům, které jsou nastavitelné ve 3 úrovních, je vhodný pro vhodný pro nejmenší plemena psů (jezevčík, shi-tzu, bišonek, jorkšírský teriér). ..

1 139 Kč

DOGtrace d-mute Small

DOGtrace d-mute Small

Vhodný pro malá plemena psů Díky velmi malým korekčním impulsům, které jsou nastavitelné ve 3 úrovních, je vhodný pro malá plemena psů (bígl, špic, kokršpaněl, border kolie, foxteriér). Na tento obo..

1 234 Kč

DOGtrace d-mute light

DOGtrace d-mute light

Vhodný pro střední i velká plemena psů. Díky vyšším korekčním impulsům, které jsou nastavitelné ve 3 úrovních, je vhodný pro střední a velká plemena psů (německý ovčák, zlatý retrívr, ridgeback, setr..

1 424 Kč

DOGtrace d-mute

DOGtrace d-mute

Vhodný pro velká plemena psů. Díky vyšším korekčním impulsům, které jsou nastavitelné ve 3 úrovních, je vhodný pro největší plemena psů (rotwailer, pitbul, dobrman, německá doga). Na tento obojek je..

1 519 Kč

Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)