Obojky proti nežádoucímu štěkání

Obojky proti nežádoucímu štěkání

Někteří psi při různých příležitostech obtěžují své okolí vytrvalým štěkotem či vytím, čímž se stávají původci neshod mezi sousedy, případně příčinou stížností. Zařízení ve formě obojku, pomáhá naučit psa zůstat v tichosti a tím zabránit těmto nepříjemným situacím. Také se stává skvělým doplňkem pro efektivní výcvik psů.

Aktivuje se samočinně při štěkání, eventuálně vytí či vrčení psa. Režim práce, t.j. citlivost a způsob korekce je možné jednoduchým způsobem nastavit. Korekcí se rozumí zvukový signál nebo korekční impuls, případně jejich kombinace. Elektronický systém obojku využívá moderní technologii na bázi jednočipového mikroprocesoru.


Rozšířené hledání

Porovnání výrobku (0)


DOGtrace d-mute Small light

DOGtrace d-mute Small light

Vhodný pro malá plemena psů Díky velmi malým korekčním impulsům, které jsou nastavitelné ve 3 úrovních, je vhodný pro vhodný pro nejmenší plemena psů (jezevčík, shi-tzu, bišonek, jorkšírský teriér). ..

1 139 Kč

DOGtrace d-mute Small

DOGtrace d-mute Small

Vhodný pro malá plemena psů Díky velmi malým korekčním impulsům, které jsou nastavitelné ve 3 úrovních, je vhodný pro malá plemena psů (bígl, špic, kokršpaněl, border kolie, foxteriér). Na tento obo..

1 234 Kč

DOGtrace d-mute light

DOGtrace d-mute light

Vhodný pro střední i velká plemena psů. Díky vyšším korekčním impulsům, které jsou nastavitelné ve 3 úrovních, je vhodný pro střední a velká plemena psů (německý ovčák, zlatý retrívr, ridgeback, setr..

1 424 Kč

Num´Axes First

Num´Axes First

Protištěkací obojek nevyžadující žádné nastavení, velmi snadný na použití. Automatické zvyšování účinnosti stimulace v závislosti na délce štěkání. Elektronický protištěkací obojek mimořádně jednoduc..

1 440 Kč

DOGtrace d-mute

DOGtrace d-mute

Vhodný pro velká plemena psů. Díky vyšším korekčním impulsům, které jsou nastavitelné ve 3 úrovních, je vhodný pro největší plemena psů (rotwailer, pitbul, dobrman, německá doga). Na tento obojek je..

1 519 Kč

Num´Axes Canicalm

Num´Axes Canicalm

Standardní elektronický obojek pro odnaučení nežádoucího štěkání. 3 módy činnosti: pouze zvuk zvuk + slabší stimulace zvuk + silnější stimulace Funkce: Po prvním zaštěkání je generována zvukov..

1 690 Kč

Num´Axes Canicalm Premium

Num´Axes Canicalm Premium

Elektronický obojek pro odnaučení nežádoucího štěkání s upraveným algoritmem. 4 módy činnosti: 1. pouze zvuk 2. zvuk + slabší stimulace 3. zvuk + silnější stimulace 4. zvuk + postupně se zvyšujíc..

1 980 Kč

Num´Axes Canicalm Excel

Num´Axes Canicalm Excel

Protištěkací obojek moderní koncepce s externím nastavením citlivosti. 4 módy činnosti včetně progresivní stimulace. Elektronický protištěkací obojek moderní koncepce. Obojek je spouštěn chvěním kůže..

2 190 Kč

Num´Axes Iki Pulse

Num´Axes Iki Pulse

Elektronický obojek pro odnaučení nežádoucího štěkání, dobíjecí baterie. 4 módy činnosti: 1. pouze zvuk 2. zvuk + slabší stimulace 3. zvuk + silnější stimulace 4. zvuk + postupně se zvyšující sti..

2 480 Kč

PetSafe Big Dog Deluxe PBC19-13058

PetSafe Big Dog Deluxe PBC19-13058

Obojek proti štěkání Little Dog Deluxe PBC19-12443 - je speciální obojek určený hlavně pro velké a tvrdohlavé plemena psů už od 18kg, který využívá na omezení štěkání statický impuls. Obojek je aktiv..

2 937 Kč

PetSafe Little Dog Deluxe PBC19-12443

PetSafe Little Dog Deluxe PBC19-12443

Obojek proti štěkání Little Dog Deluxe PBC19-12443 - je speciální obojek určený hlavně pro malé plemena psů už od 3,6kg, který využívá na omezení štěkání statický impuls. Obojek je aktivovaný pomocí ..

3 049 Kč

Zobrazuji 1 až 11 z 11 (celkem stran 1)