Dodací a platební podmínky

Dodací podmínky

Poštovné zdarma - při nákupu zboží v hodnotě nad 1.500,- Kč. U objednávek v nižší hodnotě je cena poštovného stanovena na 102,- Kč (včetně DPH). Drobné zboží, které jde zaslat v obálce, řešíme individuálně.

Zboží obvykle odesíláme druhý pracovní den od přijetí platby, nebo od ověření objednávky.
U zboží které máme skladem a objednávka je přijata do 13hod, garantujeme odeslání ještě v ten den, takže u Vás je zboží další pracovní den. Termín dodání najdete v detailu zboží.

 1. Obchodní balík

  Objednané zboží odesíláme jako pojištěný obchodní balík (zajišťuje Česká pošta, zboží dodáno druhý pracovní den). V případě, že jedná o zásilku mimo Českou republiku, taktéž vyřizuje Česká pošta. Garance dodání je do dvou pracovních dnů a cena zásilky je 260,- Kč (včetně DPH).

  Nezastihne-li Vás doručovatel na uvedené adrese, upozorní vás výzvou na uložení zásilky na poště. Výzva, kterou naleznete v poštovní schránce, obsahuje i kontaktní informace (telefon) na poštu, kde máte zásilku uloženu. Na základě těchto informací si můžete požádat o opakované doručení uložené zásilky běžnou doručovací pochůzkou na určitý den.

  Pokud si zásilku nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, bude automaticky odeslána zpět odesílateli.

 2. Balík zásilkové služby PPL

  Garantované dodání zboží do 24hod od převzetí balíku. Při převzetí zásilky se můžete rozhodnout, zda doběrečné zaplatíte hotově nebo platební kartou.

 3. Osobní převzetí

  Převzetí zboží na adrese: Ostravská 719, 742 58 Příbor. Konkrétní termín a čas s Vámi domluvíme telefonicky po přijetí objednávky.

Platební podmínky

 1. Hotově na pokladně

  Platba hotově při osobním převzetí.

 2. Převod na účet

  Platba předem, převodem z Vašeho účtu na náš účet vedený u mBank.

 3. Dobírka

  Při dodání zásilky, od Vás Pošta, případně PPL vybere stanovenou peněžní částku (dobírková částka).